WIEDZA

Wierzymy, że podstawą wszelkich działań powinna być rzetelna wiedza, oparta na kierunkowym wykształceniu. Założycielami firmy są dyplomowany poligraf oraz polonista po specjalizacji wydawniczo-edytorskiej. Według tej zasady staramy się również dopierać naszych współpracowników i wykonawców.

 

DOŚWIADCZENIE

W poligrafii działamy już kilkanaście lat, a w obecnej formie firma funkcjonuje od 2004 r. Wielość wykonanych prac, szeroki wachlarz ich rodzajów, mnogość zadowolonych klientów – od indywidualnych osób po międzynarodowe korporacje, to rekomendacja jakości naszych usług.

 

PASJA

Poligrafia to dziedzina, którą każdy z nas chciał zajmować się „od zawsze”. Mimo upływu lat cały czas podchodzimy z entuzjazmem i maksymalnym zaangażowaniem do każdego projektu. Uwielbiamy nowe wyzwania, ciągłą naukę i stale myślimy nad  rozwojem firmy, czego ostatnim przejawem jest przygoda z drukiem cyfrowym.

 

PO GODZINACH…

Po najciekawszej nawet pracy przychodzi czas na odpoczynek. Jest to czas, pozwalający nam oddawać się naszym zainteresowaniom, w których również wykorzystujemy poczucie estetyki, wyczucie trendów i pasję tworzenia. Pierwszą z nich jest hodowla psów i kotów rasowych, z którą łączy się zamiłowanie do podróży i pieszych wędrówek, szczególnie po cudownych okolicach naszego weekendowego domu. Ponad stuletnia wiejska chałupa w uroczych zakątkach Pszczewskiego Parku Krajobrazowego daje też możliwość „wyżycia” się jako „majsterklepki” i projektanci wnętrz. A gdy zmrok zapada przychodzi czas na „manię czytania”.

Więcej na www.zdomuetny.pl